15 Nisan 2012 Pazar

Yağrmudan Dolayı Maçın Ertelenmesi


Bu sezon ilk defa oynanacak olan Süper Final maçlarının ilkinin oynanmasını engelleyen yağmur; "artık birşeylerin işaretcisi midir? yoksa 2012 yılında olmamıza rağmen 3-4 saat yağan kuvvetli yağmura halen boyun eğdiğimizi gösteren bir sonuç mudur?" bilemiyorum.

Yağmur denince aklıma tribünlerde topluca açılan şemsiyeler geliyor. İlk iki görüntünün fotoğrafını da bu yazımda paylaşıyorum. Diğer bir görüntü de sene 2000'den. Hiç unutmam bütün gün yağan yağmur maç saatinde şiddetini arttırmıştı. Kapalı da olduğum için ıslanmamış olsam da, açık tribündeki insanları izledikçe içim cız ediyordu. Halbuki o gün yağan yağmur hatırladığım kadarıyla dünkünden az da değildi ve maç oynanmıştı.
Beşiktaş 3 - 1 Galatasaray (21.10.2000)
http://www.youtube.com/watch?v=xAwHrLw8aK4

Lig Tv maç yayını yapsın diye pazartesi'ye ertelenen derbi için birde "biletlerinizi getirin yenisini alın" denmesi beni şaşırttı. Biletix gişeleri biletleri satarken isim soyad telefon numarası alıyorlarsa eski bileti getirin yenisini alın demek biraz abest oluyor. Tabii biletin üstünde müsabaka sonuna kadar saklayın yazısı yazdığı için birşey de diyemiyoruz.

Son 0larak: Olsun canım, şunun şurasında pazartesi'ye ne kaldı... ;)
https://www.facebook.com/#!/photo.php?v=10151500262675531

Hiç yorum yok: