19 Ağustos 2011 Cuma

Sezonun İlk Maçı, Hayırlı OlsunUEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Alania Vladikavkaz’ı 3-0 mağlup ederek, rövanş öncesi büyük bir avantaj sağlarken sezonunda ilk maçını oynayarak siftah yapıyorduk.
İlk resim deplasmancıların kapalının oradan geçerek eski açık tarafındaki deplasman bölümüne gidişleri sırasında çekildi. Alışık olmadığımız "sarı kırmızı" renkler bir garip duruyor..

Alkışlar ülke olarak hassas olduğumuz bir dönemde gelen bu gol sevinçlerine.. Yüreklerinize sağlık.

Tribünlerimiz ise eski tadında değil malumunuz kombinelere olan abartılı zamlardan dolayı satışlar çok çok düşük.. Biletler de pahalı olunca maça gitmek artık lüks diyebiliriz. Görsellik bağbında ise genelde hep aynı tarz çalışmalar oluyor kapalı da. Ya sallanan büyük küçük bayraklar ya da sopalı pankartlar. El emeği iyi güzel de renkler malesef genelde alakasız oluyor. Mesela dün akşamki tribün fotoğrafına bakan mavi renk ağırlığından dolayı ya Napoli der ya da Marsilya.. Sağ orta da duran "dünyanın ilk ve en büyük sömürgeci milleti" Büyük Britanya bayrağını farkeden ise M.City taraftarı İstanbulda sanır.

Hiç yorum yok: